04.10.2021

İl Müftümüz Dr. Yusuf DOĞAN Altındağ Müftülüğü'nün "Vefâ Programına" Katıldı

İl Müftümüz Dr. Yusuf DOĞAN, Altındağ Müftülüğünce Emekli; İmam Hatip, Müezzin Kayyım ve Kur'an Kursu öğreticilerine yönelik düzenlenen "Vefâ Programına" katıldı.

İl Müftümüz DOĞAN, "Yıllarca mihrapta, kürsüde minberde ve Kur'an Kursunda yaptığınız hizmetlerin Allah katında kıymeti ve değeri çok yüksek. Bir de Emekli olup gittikten sonra kurumunuzca hatırlanmak bu da çok anlamlı olsa gerek. Başkanlığımızın bu seneki Camiler ve Din Görevlileri haftasının ana temasına uygun gerçekleştirilen bu programda emeği geçen İlçe Müftümüz başta olmak üzere bütün kıymetli meslektaşlarımı tebrik ediyorum. Rabbim hepimizi hayırla yâd edileceğimiz amellerle müzeyyen bir ömür nasip eylesin. Bu vesileyle Camiler ve Din Görevlileri haftamız hayırlı mübarek olsun." ifadelerini kullandı.

Programa Altındağ Müftüsü Orhan ÖRNEK, İl Personel Şube Müdürü Şahin ÇARKÇI, İl Eğitim Hizmetleri Şube Müdürü İbrahim AKÇA ve Altındağ Müftülük personeliyle birlikte Altındağ Müftülüğünden Emekli olmuş Din görevlileri ve Kur'an Kursu öğreticileri katıldı.

Program Hacı Bayram Veli Camiinde kılınan Sabah namazıyla başlayıp ardından kahvaltı ikramıyla devam etti. Vefâ programı plaket takdimiyle son buldu.