T.C. Cumhurbaşkanlığı
Diyanet İşleri Başkanlığı

Ankara Müftülüğü

02.11.2015

8- Dr. Ragıp İMAMOĞLU (1964-1971)

1927'de Bayburt'un Pulur Köyünde doğdu. Torul Vaizliği ve Gümüşhane Müftülüğü görevlerinden sonra 11.09.1964'te atandığı Ankara Müftülüğünü 06.05.1971'e kadar devam ettirdi. 26 Mart 1974'te vefat etmiştir.