28.05.2024

4-6 YAŞ KUR’AN KURSLARINDA YIL SONU COŞKUSU

Beypazarı İlçe Müftülüğümüze bağlı , 4-6 yaş Kur’an Kursları  öğrencilerine yönelik yıl sonu programı düzenlendi. Mustafa Cankara Kültür Merkezinde gerçekleşen programa Beypazarı İlçe Müftüsü Ahmet İNCİLER , Kur’an kursu yöneticisi ve öğreticileri, din görevlileri, öğrenci velileri ile davetliler katıldı.
Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başlayan programda konuşma yapan İlçe Müftüsü Ahmet İNCİLER, Başkanlığımızın önemli hizmet alanlarından biri olan 4-6 yaş Kur’an kurslarımız sayesinde çocuklarımız milli ve manevi değerlerine bağlı Allah sevgisi, Peygamber sevgisi ile yetişmekte ve yüce kitabımız Kur’an-ı Kerim ile erken yaşta buluşmaktadır. Halkımız bu kurslara büyük bir teveccüh göstermekte bu nedenle 4-6 yaş Kur’an kurslarımızın sayısını artırma gayretindeyiz.”dedi. Ayrıca çocuklarımızın en güzel şekilde yetişmelerine katkıda bulunan ve emeği geçen teşkilatımızın bütün kademelerindeki mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum ifadelerini kullandı.
Kur’an-ı Kerim tilavetleri, mehter gösterisi, şiir ve ilahi dinletileri ile devam eden yıl sonu kapanış programı mini gösteriler ile sona erdi.