T.C. Cumhurbaşkanlığı
Diyanet İşleri Başkanlığı

Bala Müftülüğü

13.12.2018

Kaymakam KUTLUCA’dan Müftü ULUSOY İçin Veda Yemeği

Bala Kaymakamı Mithat Can KUTLUCA, Çiftlikköy İlçe Müftülüğüne İlçe Müftüsü olarak tayini çıkan Yusuf ULUSOY onuruna Veda Yemeği verdi.  Veda programına Belediye Başkanı Arif KAPLAN, Garnizon Komutanı Emin SÜMER, İlçe Emniyet Müdürü, tüm Daire Amirleri ve Müftülük personeli katıldı.

Sözlerine “veda programları hüzünlü olur” diye başlayan Kaymakam KUTLUCA,  Bala’daki hizmetlerinden dolayı Müftü ULUSOY’a teşekkür ederek yeni görev yerinde başarılar diledi.  Müftü ULUSOY söz alarak şunları ifade etti: “Veda yemeğini düzenleyerek bizleri onurlandıran Sayın Kaymakamıma çok teşekkür ediyorum. Değerli Kaymakamım hizmetlerimizde bizlere destek verdiler. Emirleri altında çalışmaktan onur duyduğum Sayın kaymakamımdan ve uyum içerisinde çalıştığım Sayın Belediye Başkanım ve Daire amirlerimden, birlikte çalıştığım çok değerli personelimden ve Bala’lı kardeşlerimizden ayrılacağım için üzgünüm. Bala’da geçirmiş olduğum 5 yıllık görev sürem boyunca hep uyum içerisinde çalıştık aranızdan kırgın olarak ayrılacağım hiç kimse olmadı. Hepinize varsa hakkımı helal ediyorum. Sizlerde bize olan haklarınızı helal ediniz”. 

 Bala Kaymakamı Mithat Can KUTLUCA ve Bala Belediye Başkanı Arif KAPLAN tarafından görev süresince göstermiş olduğu hayırlı hizmetlerinden ve başarılı çalışmalarından dolayı Müftü ULUSOY'a plaket takdim ettiler.